ESB100NH40SN
Extended
Manufacturer
MASPOWER
MFR.Part #
ESB100NH40SN
Description
-40℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 1.05V@100A 1.4kA 1000W 100A 400V 90ns - Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS