MSCDRI-74-6R8M-RU
Extended
Manufacturer
MAGLAYERS USA,Inc
MFR.Part #
MSCDRI-74-6R8M-RU
JLCPCB Part #
C6313351
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
2.3A 35mΩ 6.8uH ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS