MSCDRI-127-221K-RU
Extended
Manufacturer
MAGLAYERS USA,Inc
MFR.Part #
MSCDRI-127-221K-RU
JLCPCB Part #
C6600458
Package
SMD,12x12mm
Description
1.16A 220nH 390mΩ ±10% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS