MAGX-100027-050CTP
Extended
Manufacturer
MACOM
MFR.Part #
MAGX-100027-050CTP
JLCPCB Part #
C3194084
Package
TO-272S-2
Description
0Hz~2.7GHz 100mA 18.8dB 50V TO-272S-2 RF Amplifiers ROHS