MADL-011008-14120T
Extended
Manufacturer
MACOM
MFR.Part #
MADL-011008-14120T
JLCPCB Part #
C4468299
Package
DFN-6(1.2x1.6)
Description
1.1V@10mA 100uA@20V Standalone DFN-6(1.2x1.6) Diodes - General Purpose ROHS