SM4NT110CA
Extended
Manufacturer
Lumimax Optoelectronic
MFR.Part #
SM4NT110CA
JLCPCB Part #
C20466114
Description
-55℃~+150℃ 110V 135V 177V 2.26A@10/1000us 400W@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SOD-123NT ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS