L1I0-A940050020000
Extended
Manufacturer
Lumileds
MFR.Part #
L1I0-A940050020000
JLCPCB Part #
C6646676
Package
SMD-3P
Description
-40℃~+125℃ 1265mW/sr@50mA 2.9V 45° 945nm SMD-3P Infrared LED Emitters ROHS