V20E35AUTO
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V20E35AUTO
JLCPCB Part #
C1528957
Package
Plugin
Description
10nF@1MHz 115J 35V 45V 56V 5kA 插件 Varistors ROHS