V18AUMLA1210NH
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V18AUMLA1210NH
JLCPCB Part #
C179031
Package
1210
Description
14V 150mW 18V 27.5V 3J 40V 1210 Varistors ROHS