V131HA40
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V131HA40
JLCPCB Part #
C1527731
Package
Plugin
Description
10nF@1MHz 130V 175V 205V 270J 345V 40kA 插件 Varistors ROHS