V07E175P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V07E175P
JLCPCB Part #
C1527758
Package
Plugin
Description
1.75kA 130pF@1MHz 175V 17J 225V 270V 455V 插件 Varistors ROHS