SMDJ51CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ51CA
JLCPCB Part #
C2649870
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 36.4A 3kW 51V 56.7V 82.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS