V07E14AUTO
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V07E14AUTO
JLCPCB Part #
C1529200
Package
Plugin
Description
14V 160pF@1MHz 16V 2.2J 22V 25V 800A 插件 Varistors ROHS