S6010RS3TP
MFR.Part #
S6010RS3TP
JLCPCB Part #
C17647056
Package
TO-220AB
Description
-40℃~+110℃ 1.6V 10A 500uA 600V 800mV 8mA TO-220AB Thyristors (SCR)/Modules ROHS