V0603MHS12A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V0603MHS12A
JLCPCB Part #
C1528374
Package
0603
Description
12pF@1MHz 14V 15mJ 18V 55V 0603 Varistors ROHS