TRF250-183US
MFR.Part #
TRF250-183US
JLCPCB Part #
C1562182
Description
-40℃~+85℃ 1.1W 1.8s 100V 183mA 3.4Ω 685mA 800mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS