TRF250-183S
MFR.Part #
TRF250-183S
JLCPCB Part #
C1562183
Description
-40℃~+85℃ 1.5W 1.8s 100V 10A 183mA 500mΩ 50mΩ 685mA 插件 Resettable Fuses ROHS