TRF250-120T
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TRF250-120T
JLCPCB Part #
C3761272
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.2s 120mA 16Ω 240mA 3A 60V 7Ω 900mW 插件 Resettable Fuses ROHS