TRF250-120
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TRF250-120
JLCPCB Part #
C58904
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 120mA 16Ω 2.5s 240mA 3A 4Ω 60V 900mW 插件 Resettable Fuses ROHS