TPSMD11CA
MFR.Part #
TPSMD11CA
JLCPCB Part #
C1977436
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 11V 12.2V 164.8A 18.2V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS