TP1.5KE47CA
MFR.Part #
TP1.5KE47CA
JLCPCB Part #
C3707857
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 23.5A 40.2V 44.7V 64.8V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS