TP1.5KE27CA
MFR.Part #
TP1.5KE27CA
JLCPCB Part #
C1981670
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 23.1V 25.7V 37.5V 40.5A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS