TP1.5KE13CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TP1.5KE13CA
JLCPCB Part #
C1981474
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 11.1V 12.4V 18.2V 1uA 83.5A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS