TMOV20RP275ML2T7
MFR.Part #
TMOV20RP275ML2T7
JLCPCB Part #
C2657737
Package
Plugin
Description
10kA 190J 275V 350V 430V 710V 900pF@1MHz 插件 Varistors ROHS