TLPA26CA
MFR.Part #
TLPA26CA
JLCPCB Part #
C3705016
Description
-55℃~+175℃ 10uA 121.1A 26V 28.9V 42.1V 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS