SZ1SMA170AT3G
MFR.Part #
SZ1SMA170AT3G
JLCPCB Part #
C3709723
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 1.5A 112pF 170V 189V 2.5uA 275V 400W TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS