SZ1SMA120AT3G
MFR.Part #
SZ1SMA120AT3G
JLCPCB Part #
C3704317
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+175℃ 120V 133V 148pF 193V 2.1A 2.5uA 400W TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS