SZ1SMA11AT3G
MFR.Part #
SZ1SMA11AT3G
JLCPCB Part #
C3702371
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 11V 12.2V 18.2V 1nF 2.5uA 22A 400W TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS