V10P510AUTO
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V10P510AUTO
JLCPCB Part #
C1529616
Package
Plugin
Description
1.355kV 110pF@1MHz 3.5kA 510V 670V 820V 98J 插件 Varistors ROHS