SMF4L6.5A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMF4L6.5A
JLCPCB Part #
C1976991
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 11.2V 200uA 2kW@8/20us 33.1A 6.5V 7.22V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS