047706.3MRET1P
MFR.Part #
047706.3MRET1P
JLCPCB Part #
C3157866
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100A、500A 400V 500V 6.3A Ceramic Tube Fuse 插件 Disposable fuses ROHS