SMF4L51CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMF4L51CA
JLCPCB Part #
C1849724
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1A@10/1000us 1uA 400W@10/1000us 51V 62.7V 82.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS