SMF4L22CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMF4L22CA
JLCPCB Part #
C1849668
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 11.3A 1uA 22V 26.9V 2kW@8/20us 35.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS