SMF4L18CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMF4L18CA
JLCPCB Part #
C1849726
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 18V 1A 1uA 22.1V 29.2V 2kW@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS