SMF4L14CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMF4L14CA
JLCPCB Part #
C1849669
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 14V 17.2A 17.2V 1uA 23.2V 400W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS