SMF16A-T13
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMF16A-T13
JLCPCB Part #
C1977167
Description
-65℃~+150℃ 16V 17.8V 1uA 200W@10/1000us 26V 7.7A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS