SMDJ85CA-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ85CA-T7
JLCPCB Part #
C3715001
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 137V 21.9A 2uA 3kW 85V 94.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS