SMDJ8.5CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ8.5CA
JLCPCB Part #
C1977785
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 14.4V 208.3A 20uA 3kW 8.5V 9.44V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS