SMDJ70A-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ70A-T7
JLCPCB Part #
C3714554
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 113V 26.5A 2uA 3kW 70V 77.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS