SMDJ33CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ33CA
JLCPCB Part #
C151293
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 2uA 33V 3kW@10/1000us 40.6V 53.3V 56.3A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS