SMDJ30CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ30CA
JLCPCB Part #
C151292
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 30V 36.8V 3kW@10/1000us 48.4V 62A 62uA Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS