SMDJ22CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ22CA-HR
JLCPCB Part #
C1977138
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
22V 24.4V 2uA 35.5V 3kW@10/1000us 84.5A Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS