SMDJ18CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ18CA
JLCPCB Part #
C3720128
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 102.7A 18V 20V 29.2V 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS