SMDJ15CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ15CA-HR
JLCPCB Part #
C1977600
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
123A 15V 16.7V 24.4V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS