SMDJ130A-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ130A-T7
JLCPCB Part #
C3699681
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 130V 14.4A 144V 209V 2uA 3kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS