SMCG48CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG48CA-HR
JLCPCB Part #
C1980575
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 19.4A 1uA 48V 53.3V 77.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS