SMBJ58CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ58CA-HR
JLCPCB Part #
C1977335
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 58V 6.5A 600W@10/1000us 64.4V 93.6V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS