SMAJ6.5CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMAJ6.5CA
JLCPCB Part #
C83330
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 11.2V 35.7A 400W 500uA 6.5V 7.22V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS