SMAJ43CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMAJ43CA
JLCPCB Part #
C223990
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 400W@10/1000us 43V 5.8A@10/1000us 52.8V 69.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS