SMAJ24CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMAJ24CA
JLCPCB Part #
C148223
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 10.3A 1uA 24V 29.5V 38.9V 400W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS